Zapraszamy do korzystania z uwolnionych w ramach akcji "Bookcrossing" książek!

Bookcrossing, czyli krążąca książka lub książka w podróży ma na celu podniesienie poziomu czytelnictwa i spopularyzowanie samego faktu czytania.

Bookcrossing polega na zostawieniu przeczytanych książek w miejscach publicznych (park, pociąg, ulubiony pub, wybrany sklep, teatr, kawiarnia, galeria, kino), jak również w miejscach w tym celu przygotowanych - półkach, stolikach, regałach po to, by znalazca mógł je przeczytać i przekazać dalej.
Właśnie taka półka biblioPOINT znajduje się w Czytelni Ogólnej Biblioteki PSW. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje o akcji znajdują się na stronie www.bookcrossing.pl

Informacji o akcji "Uwolnij książkę - Bookcrossing" udzielają:
Monika Gościk

Katarzyna Lichograj